OCB Steel City Natural
November 4, 2017 - Imperial, PA

VIEW IMAGES

Team/Gym Award
1st Fitness With A Twist, Aubrey Worek
Men's Physique Age 40+
1st Custer, Mark #28
2nd Fowler, Shane #54
Men's Physique Novice A Class
1st Williams, Eugene #26
2nd Pierre, Wilner #30
3rd Lesica, Anthony #23
4th Santan, Moyses #29
Men's Physique Novice B Class
1st Bunting, David Ryan #24 *Overall winner
2nd Custer, Mark #28
3rd Larious, Eduardo #25
4th Hayward, Zachery #31
5th Dierks, Jonathan #27
6th Yohe, Ethan #22
Men's Physique Open A Class
1st Moise, Anderson #32
2nd Williams, Eugene #26
3rd Wakey, Wayne #34
4th Pierre, Wilner #30
5th Lesica, Anthony #23
Men's Physique Open B Class
1st Bunting, David Ryan #24 *Overall winner
2nd Oredipe, Joshua #33
3rd Custer, Mark #28
4th Larious, Eduardo #25
5th Hayward, Zachery #31
Men's Physique Teen
1st Yohe, Ethan #27
Men's Classic Physique Open
1st Uth, Bryan #21
Men's Bodybuilding Age 40+
1st Johnson, Kenneth #12
2nd Schwandt, Larry #13
3rd Fontaine, Bob #10
4th Clarcq, Jason #11
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Kiger, Brian #14
2nd Rice, Cecil #15
Men's Bodybuilding Age 60+
1st Rice, Cecil #15
2nd Hissem, Richard #16
Men's Bodybuilding Bantamweight
1st Johnson, Kenneth #12 *Overall winner
2nd Schwandt, Larry #13
3rd Chekanski, Evan #8
Men's Bodybuilding Heavyweight
1st Fontaine, Bob #10
1st Clarcq, Jason #11
Men's Bodybuilding Lightweight
1st Cochran, Wesley #20
2nd Kalichuck, Kody #18
3rd Boney, Austin #7
4th Kiger, Brian #14
Men's Bodybuilding Middleweight
1st Thaxton, James #17
2nd Wallace, Thomas #9
3rd Johnston, Scott #19
4th Oresick, Kyle #6
Men's Bodybuilding Novice
1st Wallace, Thomas #9
2nd Oresick, Kyle #6
3rd Boney, Austin #7
4th Chekanski, Evan #8
Men's Bodybuilding Teen
1st Oresick, Kyle #6
Figure Age 40+
1st Clark, Meredith #43
2nd Metzger, Kimberly #42
3rd Cassidy, Tina #40
4th Brown, Mandi #38
5th Conklin, Karen #36
Figure Novice
1st Aiello, Natalie #39
2nd Abersold, Lauren #37
3rd Brown, Mandi #38
4th Cassidy, Tina #40
5th Conklin, Karen #36
6th Amsdell, Julie #41
7th Belles, Joanna #35
Figure Open
1st Clark, Meredith #43
2nd Abersold, Lauren #37
3rd Metzger, Kimberly #42
4th Cassidy, Tina #40
5th Conklin, Karen #36
6th Belles, Joanna #35
Bikini Novice
1st Clark, Audra #44
2nd Robbins, Farah #46
3rd Mazur, Sarah #49
4th Inskeep, Jennifer #47
5th Cipollone, Julia #50
6th Rue, Devan #45
Bikini Open A Class
1st Townsley, Caitlin #51 *Overall winner
2nd Mazur, Sarah #49
3rd Inskeep, Jennifer #47
Bikini Open B Class
1st Reese, Lauren #52
2nd Clark, Audra #44
3rd Klosnick, Tara #53
4th Robbins, Farah #46
Body Transformation
1st Stanko, Greg #3
2nd Hill, Sarah #4
3rd Hutton, Tayler #5
4th Galbraith, Rebecca #2
5th Dervin, Elizabeth #1