OCB Natural Indiana
September 10, 2011 - Indianapolis, IN

VIEW IMAGES

Men's Bodybuilding Age 22 & Under
1st Baker, Mason
Men's Bodybuilding Age 40+
1st Forrest, Eric
2nd Woolsey, Bill
3rd Stanford, Howard
4th Davis, Jim
Men's Bodybuilding Novice A Class
1st Williams, Tywan *Overall winner
2nd Farley, Josh
3rd Copes, Taylor
4th Ramirez, Manny
5th Carolan, Mickey
6th Cortez, Nate
7th Boyden, Ray
8th Reagan, Craig
Men's Bodybuilding Novice B Class
1st Diebel, John
2nd Pollard, Tyrone
3rd Foster , Christopher
4th Allen, Eric
5th Kaylor, Davis
6th Gainey, Logan
7th Davis, Jim
Men's Bodybuilding Open Middle Class
1st Williams, Tywan
2nd Southard, Andy
3rd Forrest, Eric
4th Woolsey, Bill
5th Copes, Taylor
6th Reagan, Craig
Men's Bodybuilding Open Short Class
1st Lippelt, Michael
2nd Farley, Josh
3rd Henderson, Omar
4th Walker, Michael
5th Ramirez, Manny
6th Cortez, Nate
7th Carolan, Mickey
Men's Bodybuilding Open Tall Class
1st Allison, David *Overall winner
2nd Diebel, John
3rd Pollard, Tyrone
4th Foster, Christopher
5th Baker, Mason
6th Attia, Aria
7th Allen, Eric
Men's Bodybuilding Teen
1st Copes, Taylor
2nd Gainey, Logan
3rd Williamson, Trey
Men's Bodybuilding Under Age 35
2nd Kaylor, Davis
Figure Age 35+
1st Pyper , Lori
2nd Hannah, Paula
3rd Upton, Kalen
4th Buchert, Linda
5th Irish, Kerri
6th Clemons, Felicia
7th Popov, Wendy
8th Tanella, Linda
9th Bellamy, Sakinah
10th Tackett, Denise
11th Brown, Steffanie
12th Harris, Jennifer
13th Jackson, Tammy
Figure Novice A Class
1st Benson, Heather *Overall winner
2nd Tenella, Linda
3rd Bellamy, Sakinah
4th Popov, Alysse
5th Boyce, Katie
6th Webster, Lorri
Figure Novice B Class
1st Hannah, Paula
2nd Tackett, Denise
3rd Clemons, Felicia
4th Irish, Kerri
5th Popov, Wendy
6th Robinson, Shonna
7th Brown, Steffanie
8th Harris, Jennifer
9th Jackson, Tammy
10th Norman, Angela
Figure Open Middle Class
1st Pyper, Lori
2nd Tackett, Denise
3rd Buchert, Linda
4th Upton, Kalen
5th Boyce, Katie
6th Robinson, Shonna
7th Popov, Alysse
8th Brown, Steffanie
Figure Open Short Class
1st Benson, Heather *Overall winner
2nd Tanella, Linda
3rd Webster, Lorri
Figure Open Tall Class
1st Hannah, Paula
2nd Clemons, Felicia
3rd Irish, Kerri
4th Popov, Wendy
5th Harris, Jennifer
6th Norman, Angela
7th Jackson, Tammy
Bikini Novice
1st Smith, Emilie
2nd Lieb, Holly
3rd Scerer, Brittany
4th Dimaria, Karisa
5th Pieper, Tashia
6th Ferbrache, Sydney
7th Roeder, Rachelle
8th Gillis, Rachel
Bikini Open Short Class
1st Kreclich, Tiffany
2nd Boyden, Michelle
3rd Scherer, Brittany
4th Roeder, Racelle
Bikini Open Tall Class
1st Smith, Emilie *Overall winner
2nd Pieper, Tashie
3rd Ferbrache, Sydbey
4th Gillis, Rachel
Women's Bodybuilding Age 35+
1st Stanbrough, Holly
2nd Timmerman, Susan
Women's Bodybuilding Open
1st Stanbrough, Holly
2nd Timmerman, Susan