OCB Hudson River Classic

November 13, 2010, White Plains, NY

Men's Bodybuilding Age 40+
1st Tenan, Dom
2nd Monge, Jose
3rd Gonzalez, James
4th Campos, Carlos
5th O'Rourke, Will
6th Rivera, JD
7th Weiner, Wayne
8th Prout, John
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Baker, Dale
2nd Campiz, Felix
3rd Semel, Mark
4th Duedne, Bradford
Men's Bodybuilding Age 60+
1st Salters, Norman
Men's Bodybuilding Debut
1st Tenan, Nick
2nd O'Rourke, Will
3rd Weiner, Wayne
4th Salters, Norman
5th Prout, John
Men's Bodybuilding Novice Short Class
1st Maher, Matt *Overall winner
2nd Tenan, Nicholas
3rd Rivera, JD
4th Mora, Bill
5th Baumann, Steve
6th Prout, John
Men's Bodybuilding Novice Tall Class
1st Tenan, Dom
2nd Duedne, Bradford
3rd Campos, Carlos
4th Salters, Norman
5th Brown, Mike
6th Inoa, Juan
Men's Bodybuilding Open Short Class
1st Maher, Matt
2nd Petrella, Anthony
3rd Gonzalez, James
4th Brown, Mike
5th Baumann, Steve
6th Mora, Bill
Men's Bodybuilding Open Tall Class
1st Dawson, Billy *Overall winner
2nd Tenan, Dom
3rd Filipiak, Nate
4th Edwards, Leighton
5th Campiz, Felix
6th Hansen, Jeff
Men's Bodybuilding Teen
1st Petrella, Anthony
2nd Silverio, Daniel
3rd Brown, Mike
4th Cardona, Edwin
Figure Age 35+
1st Lord, Jill
2nd Crugar, Lisa
3rd Peri, Michele
4th Foster, Michele
5th Leach, Lori
6th Pedri, Karen
7th Caruncho, Peggy
8th Naegeli, Melissa
9th Silver, Sandy
10th Rua, Darimar
11th Huebner, Theresa
12th McCluskey, Maureen
13th Drozd, Cathy
14th Jean-Francois, Naomie
Figure Age 45+
1st Encarnacion, Zoraida
2nd Gishner, Debra
3rd Friedman, Kathy
4th Imperioli, Denise
Figure Debut
1st Archer, Tiffany
2nd Crugar, Lisa
3rd Leach, Lori
4th Goldenberg, Millie
5th Peari, Karen
6th Shekon, Jessica
7th Abelow, Sandra
8th Silva, Sandy
9th Huebner, Theresa
10th Friedman, Kathy
11th Santos, Deborah
12th Rua, Darimar
13th Nani, Jessica
14th Sheehan, Jaclyn
15th McCluskey, Maureen
16th Imperioli, Denise
Figure Novice Short Class
1st Encarnacion, Zoraida
2nd Foster, Michelle
3rd Silver, Sandy
4th Mocik, Jay Lynn
5th Santos, Deborah
6th Nani, Jessica
7th Peragine, Elizabeth
Figure Novice Tall Class
1st Archer, Tiffany *Overall winner
2nd Bikeeva, Aleysa
3rd Leach, Lori
4th Friedman, Kathy
5th Sheehan, Jaclyn
6th Drozd, Cathy
Figure Open Short Class
1st Lord, Jill
2nd Crugar, Lisa
3rd Peri, Michele
4th Naegeli, Melissa
5th Pedri, Karen
6th McCluskey, Maureen
7th Peragine, Elizabeth
8th Jean-Francois, Naomie
Figure Open Tall Class
1st Archer, Tiffany *Overall winner
2nd Encarnacion, Zoraida
3rd Bikeeva, Aleysa
4th Phillips, Jody
5th Caruncho, Peggy
6th Huebner, Theresa
Bikini Open
1st Hancock, Kimberly
2nd Truchman, Heather
3rd Cusmano, Lisa
4th Colarusso, Vanessa
5th Valdes, Jessi
Women's Bodybuilding Debut
1st Smith, Erica
2nd Anello, Patricia
3rd Reiser, Dawn
Women's Bodybuilding Open
1st Smith, Erica
2nd Mittman, Laura
3rd Anello, Patricia
4th Reiser, Dawn
5th Jankun, Lisa