OCB Circle City Championships

May 22, 2010, Indianapolis, IN

Men's Bodybuilding Age 40+
1st Slavins, Dennis
1st Slavins, Dennis
2nd Johnston, Joe
2nd Johnston, Joe
3rd Fahrenbach, Todd
3rd Fahrenbach, Todd
4th Burner, Steve
4th Burner, Steve
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Montgomery, Ken
1st Montgomery, Ken
2nd Shelton, Chris
2nd Shelton, Chris
Men's Bodybuilding Age 60+
1st Shelton, Chris
1st Shelton, Chris
2nd Force, Donn
2nd Force, Donn
Men's Bodybuilding Novice A Class
1st Henderson, Omar *Overall winner
1st Henderson, Omar *Overall winner
2nd Skelton, Richard
2nd Skelton, Richard
3rd Merriwether, Ryan
3rd Merriwether, Ryan
4th Moise, Anthony
4th Moise, Anthony
5th Keen, Eric
5th Keen, Eric
Men's Bodybuilding Novice B Class
1st Sizemore, Zack
1st Sizemore, Zack
2nd Masariu, Joshua
2nd Masariu, Joshua
3rd Billings, Scott
3rd Billings, Scott
4th Montgomery, Ken
4th Montgomery, Ken
5th McCray, Mel
5th McCray, Mel
6th Ladner, Tony
6th Ladner, Tony
7th Mejia, Christian
7th Mejia, Christian
8th Moore, Kenyon
8th Moore, Kenyon
Men's Bodybuilding Novice C Class
1st Ray, Chavis
1st Ray, Chavis
2nd Culler, Chris
2nd Culler, Chris
3rd Schaefer, Matt
3rd Schaefer, Matt
4th Clayton, Ryan
4th Clayton, Ryan
5th Burkett, Jeremy
5th Burkett, Jeremy
6th Knepp, Travis
6th Knepp, Travis
Men's Bodybuilding Open Short Class
1st Henderson, Omar
1st Henderson, Omar
2nd Sizemore, Zack
2nd Sizemore, Zack
3rd Skelton, Richard
3rd Skelton, Richard
4th Merriwether, Ryan
4th Merriwether, Ryan
5th Masariu, Joshua
5th Masariu, Joshua
6th Stahl, Steve
6th Stahl, Steve
7th Ladner, Tony
7th Ladner, Tony
8th Moise, Anthony
8th Moise, Anthony
9th McCray, Mel
9th McCray, Mel
10th Burner, Steve
10th Burner, Steve
11th Moore, Kenyon
11th Moore, Kenyon
Men's Bodybuilding Open Tall Class
1st Perrin, Jeremy *Overall winner
1st Perrin, Jeremy *Overall winner
2nd Johnson, Joe
2nd Johnson, Joe
3rd Ray, Chavis
3rd Ray, Chavis
4th Slavens, Dennis
4th Slavens, Dennis
5th Schaefer, Matt
5th Schaefer, Matt
6th Lloyd, Neal
6th Lloyd, Neal
7th Culler, Chris
7th Culler, Chris
8th Burkett, Jeremy
8th Burkett, Jeremy
9th Knepp, Travis
9th Knepp, Travis
Men's Bodybuilding Physically Challenged
1st Keen, Eric
1st Keen, Eric
Men's Bodybuilding Teen
1st Manzione, Jay
1st Manzione, Jay
2nd Zhang, Chuck
2nd Zhang, Chuck
Figure Age 35+ Short Class
1st Pyper, Lori *Overall winner
1st Pyper, Lori *Overall winner
2nd Mobasseri, Maria
2nd Mobasseri, Maria
3rd Skelton, Alta
3rd Skelton, Alta
4th Murdock, Lisa
4th Murdock, Lisa
5th King, Brenda
5th King, Brenda
6th Keating, Jeannie
6th Keating, Jeannie
7th Locke, Lalita
7th Locke, Lalita
8th Hill, Karen
8th Hill, Karen
9th Wide, Yolanda
9th Wide, Yolanda
10th Brown, Gena
10th Brown, Gena
11th Fager, Cindy
11th Fager, Cindy
Figure Age 35+ Tall Class
1st Weber, Donna
1st Weber, Donna
2nd Davis, Lori
2nd Davis, Lori
3rd Wilhite, Jackie
3rd Wilhite, Jackie
4th Turner, LaGina
4th Turner, LaGina
5th Willis, Felicia
5th Willis, Felicia
6th Taylor, Michelle
6th Taylor, Michelle
7th Nichols, Kim
7th Nichols, Kim
8th Keller, Diane
8th Keller, Diane
9th Hatcher, Sherry
9th Hatcher, Sherry
10th Kendall, Jody
10th Kendall, Jody
Figure Novice A Class
1st Keating, Jeannie
1st Keating, Jeannie
2nd Hill, Karen
2nd Hill, Karen
3rd Wide, Yolanda
3rd Wide, Yolanda
4th Pfeiffer, Melissa
4th Pfeiffer, Melissa
5th Fager, Cindy
5th Fager, Cindy
Figure Novice B Class
1st Kreig, Brenda
1st Kreig, Brenda
2nd Murdock, Lisa
2nd Murdock, Lisa
3rd Johnson, Juliane
3rd Johnson, Juliane
4th Devenney, Janet
4th Devenney, Janet
5th Hatcher, Sherry
5th Hatcher, Sherry
Figure Novice C Class
1st Huerta, Kris
1st Huerta, Kris
2nd Davis, Lori
2nd Davis, Lori
3rd Wheeler, Marissa
3rd Wheeler, Marissa
4th Smiley, Alicia
4th Smiley, Alicia
5th Turner, LaGina
5th Turner, LaGina
6th Pople, Alicia
6th Pople, Alicia
7th Willis, Felicia
7th Willis, Felicia
8th Rouscoulp, Anna
8th Rouscoulp, Anna
Figure Novice D Class
1st Campbell, Kristen
1st Campbell, Kristen
2nd Hansbauer, Jessica
2nd Hansbauer, Jessica
3rd Kendall, Jody
3rd Kendall, Jody
4th Teppenden, Andrea
4th Teppenden, Andrea
Figure Open Middle Class
1st Weber, Donna
1st Weber, Donna
2nd Huerta, Kris
2nd Huerta, Kris
3rd Craig, Amber
3rd Craig, Amber
4th Smiley, Alicia
4th Smiley, Alicia
5th Wilhite, Jackie
5th Wilhite, Jackie
6th Davis, Lori
6th Davis, Lori
7th Wheeler, Marissa
7th Wheeler, Marissa
8th Willis, Felicia
8th Willis, Felicia
9th Taylor, Michelle
9th Taylor, Michelle
10th Nichols, Kim
10th Nichols, Kim
11th Rouscoulp, Anna
11th Rouscoulp, Anna
Figure Open Short Class
1st Pyper, Lori *Overall winner
1st Pyper, Lori *Overall winner
2nd Mobasseri, Maria
2nd Mobasseri, Maria
3rd Skelton, Alta
3rd Skelton, Alta
4th Kreig, Brenda
4th Kreig, Brenda
5th Keating, Jeannie
5th Keating, Jeannie
6th Murdock, Lisa
6th Murdock, Lisa
7th Hill, Karen
7th Hill, Karen
8th Locke, Lalita
8th Locke, Lalita
9th Johnson, Juliane
9th Johnson, Juliane
10th Devenney, Janet
10th Devenney, Janet
11th Brown, Gena
11th Brown, Gena
Figure Open Tall Class
1st Campbell, Kristen
1st Campbell, Kristen
2nd Hansbauer, Jessica
2nd Hansbauer, Jessica
3rd Turner, LaGina
3rd Turner, LaGina
4th Webb, Jessica
4th Webb, Jessica
5th Keller, Diane
5th Keller, Diane
6th Teppenden, Andrea
6th Teppenden, Andrea
Women's Bodybuilding Age 35+
1st Black, Debbie
1st Black, Debbie
2nd Ostendorf, Traci
2nd Ostendorf, Traci
3rd Parker, Susan
3rd Parker, Susan
Women's Bodybuilding Open Short Class
1st Black, Debbie *Overall winner
1st Black, Debbie *Overall winner
2nd Irish, Kerri
2nd Irish, Kerri
Women's Bodybuilding Open Tall Class
1st Ostendorf, Traci
1st Ostendorf, Traci
2nd Parker, Susan
2nd Parker, Susan