OCB Charm City Classic
October 9, 2010 - Baltimore, MD

Men's Bodybuilding Age 40+
1st Mack, Tony
2nd Herskovitz, Richard
3rd Crumety, Christopher
4th Newsome Jr, David
5th Milhiser, Ryan
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Lunny, Rob
2nd Ware, Melvin
3rd Scott, Randy
4th Day, Raymond
5th Aguilar, Ricardo
6th Egebo, Warren
Men's Bodybuilding Novice Short Class
1st Ward, Brian
2nd Carr, Anton
3rd Franklin, Nick
4th Aguilar, Ricardo
5th Aguilar, Alejandro
Men's Bodybuilding Novice Tall Class
1st Katz, Jason *Overall winner
2nd Khorasanian, Mason
3rd Seltzer, Charlie
4th McMenamy, ThomasF
5th Milhiser, Ryan
6th Wilkins, Geoffrey
Men's Bodybuilding Open Middle Class
1st Lunny, Rob *Overall winner
2nd Franklin, Nick
3rd Herskovitz, Richard
4th Crumety, Christopher
Men's Bodybuilding Open Short Class
1st McMenamy, ThomasJ
2nd Carr, Anton
3rd Scott, Randy
4th Randazzo, Ben
5th Day, Raymond
Men's Bodybuilding Open Tall Class
1st Hockman, Tyler
2nd Katz, Jason
3rd Mack, Tony
4th McMenamy, ThomasF
5th Wilkins, Geoffrey
Figure Age 35+ Short Class
1st Dolch, Jackie
2nd Gonzalez, Mercy
3rd Wnenchak, Lynn
4th Manross, Paulynn
5th Tully, Lucille
6th Noriega, Carol
7th Wills, Theodora
Figure Age 35+ Tall Class
1st Smallwood, Katy
2nd Bordewisch, Wendy
3rd Peroutka, Allison
4th Benkovich, Maureen
5th Williams, Eva
6th Ford, Rochelle
Figure Age 45+
1st McAleese, Tracy
2nd Wnenchak, Lynn
3rd Long, Julie Lee
Figure Novice B Class
1st Dolch, Jackie
2nd Gosnell, Michelle
3rd Cornejo, Tiffany
4th Murray, Brandee
5th Wnenchak, Lynn
6th Correa, Danielle
7th Noriega, Carol
Figure Novice C Class
1st Walsh, Annaline
2nd Peroutka, Allison
3rd Bordewisch, Wendy
4th Quinn, Tavian
5th Stellfox, Emily
6th Reinhardt, Caroline
7th Ford, Rochelle
Figure Novice Short Class
1st Lindstrom, Amanda
2nd Wijangco, Danielle
3rd Branson, Alyshia
4th Tully, Lucille
5th Wills, Theodora
6th James, Katina
Figure Novice Tall Class
1st Smallwood, Katy *Overall winner
2nd Baldwin, Shannon
3rd McAleese, Tracy
4th Benkovich, Maureen
5th Nathaniel, Katrina
6th Ludlow, Christina
7th King, Alice
Figure Open Middle Class
1st Gosnell, Michelle
2nd Bordewisch, Wendy
3rd Peroutka, Allison
4th Walsh, Annaline
5th Williams, Eva
6th Quinn, Tavian
7th Noriega, Carol
8th Long, Julie Lee
Figure Open Short Class
1st Billman, Glory *Overall winner
2nd Dolch, Jackie
3rd Fox, Tiffany
4th Murray, Brandee
5th Wijangco, Danielle
6th Manross, Paulynn
7th Branson, Alyshia
Figure Open Tall Class
1st Baldwin, Shannon
2nd Benkovich, Maureen
3rd McAleese, Tracy
4th Nathaniel, Katrina
5th Ludlow, Christina
6th King, Alice
7th Stellfox, Emily
8th Reinhardt, Caroline
Women's Bodybuilding Open
1st Lum, Danelle