OCB Atlantic Super Show

May 4, 2013, Richmond, VA

Men's Physique Open Short Class
1st Matamoros, German *Overall winner
2nd Talbert, Bryan
3rd Cegielski, Stuie
4th Masand, Sky
Men's Physique Open Tall Class
1st Williams, Kirk
2nd Edwards, David
3rd Anthony, Gary
4th Tarver, Darryl
5th Cegielski, Jon
Men's Bodybuilding Age 40+ Short Class
1st Gutekunst, Mark
2nd Montgomery, Kyle
3rd Bonsall, Robert
4th Cockburn, Bobby
5th Elliott, Larry
Men's Bodybuilding Age 40+ Tall Class
1st Manago, Rick *Overall winner
2nd Balazs, Laszlo
3rd Bailey, Patrick
4th Rossi, Mark
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Zatkoff, Brian
2nd Bonsall, Robert
3rd Cockburn, Bobby
Men's Bodybuilding Age 60+
1st Ware, Melvin
2nd Richardson, Bruce
Men's Bodybuilding Novice Middle Class
1st Smith, Nicholas
2nd Decker, Jeff
3rd Dunneback, Jacob
4th Cockburn, Bobby
Men's Bodybuilding Novice Short Class
1st Gutekunst, Mark
2nd LaValley, Andy
3rd Valera, RJ
4th Leahy, Patrick
Men's Bodybuilding Novice Tall Class
1st Montgomery, Christopher *Overall winner
2nd Hillard, Major
3rd McCullen, Matthew
4th Pickell, Josh
Men's Bodybuilding Open A Class
1st Mojica, Richard
2nd Edwards, Michael
3rd Sparaco, Joseph
4th Leahy, Patrick
5th Bonsall, Robert
Men's Bodybuilding Open B Class
1st Gutekunst, Mark
2nd LaValley, Andy
3rd Smith, Nicholas
4th Decker, Jeff
5th Dunneback, Jacob
Men's Bodybuilding Open C Class
1st Montgomery, Christopher
2nd Jones, Chris
3rd Montgomery, Kyle
4th Balazs, Laszlo
5th Fabbri, Adam
Men's Bodybuilding Open D Class
1st Zatkoff, Brian
2nd Pugh, Chris
3rd Manago, Rick
4th Rivers, Vytas
5th Hillard, Major
Men's Bodybuilding Open E Class
1st Roundtree, Phillip *Overall winner
2nd Flagg, Desmond
3rd Keigni DiSatchou, Fleury
4th Bailey, Patrick
5th McCullen, Matthew
Women's Physique Open
1st Santucci, Stephanie
2nd Alston, Melvette
Figure Age 40+ Short Class
1st Ekeroth, Sydney *Overall winner
2nd McCall, Dana
3rd Green, Briana
4th Foreman, Teresa
5th McLaurin, Lu'Wanna
6th Perez, Gisele
Figure Age 40+ Tall Class
1st Stewart, Monique
2nd Anastasopoulos, Elizabeth
3rd Hughes, Mia
4th Larus, Corinne
5th Beaver, Delora
6th Wright, Teresa
Figure Novice Short Class
1st Johnston, Sarah
2nd Green, Briana
3rd Smith, Larissa
4th Johnson, Dana
5th Campbell, Kierstin
6th McGaw, Stephanie
7th Foreman, Teresa
8th Davis, Amanda
Figure Novice Tall Class
1st Lewis, Patty *Overall winner
2nd Williams, Corinne
3rd Bell, Kalisa
4th Senter, Maggie
5th Butler, Karlee
6th Klay, Ariana
7th Franklin, Ingani
8th Sisson, Ellice
9th McCallum, Ashley
Figure Open A Class
1st Ekeroth, Sydney *Overall winner
2nd McCall, Dana
3rd Green, Briana
4th Pfahler, Maureen
5th McGaw, Stephanie
Figure Open B Class
1st Stewart, Monique
2nd Anastasopoulos, Elizabeth
3rd Johnson, Sarah
4th Smith, Larissa
5th Beaver, Delora
6th Davis, Amanda
Figure Open C Class
1st Bell, Kalisa
2nd Lewis, Patty
3rd Senter, Maggie
4th Acosta, April
5th Wright, Teresa
Figure Open D Class
1st Covington, Jessica
2nd Bruckner, Paula
3rd Larus, Corinne
4th McCallum, Ashley
5th Sisson, Ellice
Open E Class
1st Williams, Corinne
2nd Butler, Karlee
3rd Hughes, Mia
4th Klay, Ariana
5th Franklin, Ingani
Bikini Age 40+
1st Tankersley, Christy
2nd Bailey, Melissa
Bikini Novice Middle Class
1st Figueroa, Allissa
2nd Macdonald, Esther
3rd Brownlee, Morganne
4th Wickman, Lisa
5th Smith, Jennifer
6th Ward, Megan
7th Bailey, Melissa
Bikini Novice Short Class
1st Crumpton, Faren *Overall winner
2nd Townley, Paige
3rd Lee, Deserae
4th Bryner, Kary
5th McNeal, Joanne
6th Jurkowski, Erika
7th Miller, Khloi
Bikini Novice Tall Class
1st Lincoln, Jani
2nd Rosati, Jennifer
3rd Carmichael, Katie
4th Vasko, Nicole
5th Tankersley, Christy
6th Petway, Cassandra
7th Kimbrough, Michelle
Bikini Open Middle Class
1st Figueroa, Allissa
2nd Musgrove, Joy
3rd Macdonald, Esther
4th Wickman, Lisa
5th Smith, Jennifer
6th Ward, Megan
7th Bailey, Melissa
8th Lucia, Camille
Bikini Open Short Class
1st Crumpton, Faren *Overall winner
2nd Townley, Paige
3rd Smitchko, Samantha
4th Bryner, Kari
5th Lee, Deserae
6th McNeal, Joanne
7th Jurkowski, Erika
8th Miller, Khloi
Bikini Open Tall Class
1st Jordan, Akia
2nd Brownlee, Morganne
3rd Lincoln, Jani
4th Carmichael, Katie
5th Vasko, Nicole
6th Tankersley, Christy
7th Kimbrough, Michelle
Women's Bodybuilding Age 40+
1st Pettit, Melanie
2nd Trexler, Dawn
3rd Fahey, Christina
4th Schornack-Maschke, Julie
5th Brown, Miranda
6th Gelles, Barbara
Women's Bodybuilding Novice
1st Santucci, Stephanie
2nd Schornack-Maschke, Julie
3rd Gelles, Barbara
Women's Bodybuilding Open Short Class
1st Pettit, Melanie
2nd Fahey, Christina
3rd Brown, Miranda
Women's Bodybuilding Open Tall Class
1st Nastvogel, LaShawn *Overall winner
2nd Santucci, Stephanie
3rd Trexler, Dawn
4th Allah, Ne-Asia