OCB Natural Indiana
September 11, 2010 - Indianapolis, IN

Men's Bodybuilding Age 40+
1st Walker, Pierce
2nd Whittington, Jeff
3rd Fendel, Tim
4th Newsome, Sean
5th Norris, David
6th Woolsey, Bill
7th Trennepohl, Mike
8th Lozano, Manny
9th Bell, Perry
10th Wade, Bob
11th Buentello, John
Men's Bodybuilding Age 50+
1st Allen, Dell
2nd Dudley, John
3rd Pangallo, Jim
4th Shelton, Chris
5th Louzon, Michael
Men's Bodybuilding Novice A Class
1st Turner, Andrew
2nd Trennepohl, Mike
3rd Habeshy, Jon
4th McCray, Mel
5th Cortez, Nate
6th Padgett, Ron
7th Galbraith, Cody
Men's Bodybuilding Novice B Class
1st Allen, Dell
2nd Larrison, David
3rd Norris, David
4th Bell, Perry
5th Mikosz, Andrew
6th Miller, Reggie
7th Cress, Mark
Men's Bodybuilding Novice C Class
1st Ridenour, Jason
2nd Bryant, Edrece
3rd Gentry, Craig
4th Ratkin, Jacob
5th Nally, Blaise
6th Holton, Allen
7th Ellington, Greg
8th Stockton, Phil
Men's Bodybuilding Open B Class
1st Walker, Pierce *Overall winner
2nd Whittington, Jeff
3rd Slieff, Chris
4th Turner, Andrew
5th Siggers, Darryl
6th McCray, Mel
7th Lozano, Manny
8th Padgett, Ron
9th Galbraith, Cody
Men's Bodybuilding Open C Class
1st Papania, Nick
2nd Brand, Matthew
3rd Scott, Lance
4th Myers, Joe
5th Burkart, Josh
6th Ray, Chavis
7th Allen, Dell
8th Woolsey, Bill
9th Bell, Perry
10th Wade, Bob
11th Buentello, John
Men's Bodybuilding Open Short Class
1st Fendel, Tim
2nd Collins, Jerald
3rd Cano, Ever
4th Habeshy, Jon
5th Cortez, Nate
Men's Bodybuilding Open Tall Class
1st Ridenour, Jason
2nd Newsome, Sean
3rd Gentry, Craig
4th Ratkin, Jacob
5th Bryant, Edrece
6th Nally, Blaise
7th Ellington, Greg
8th Holton, Allen
Men's Bodybuilding Teen
1st Morris, Steve
2nd Perez, Antonio
3rd Fielder, Clint
Figure Age 35+
1st Reis, Lee
2nd King, Lori
3rd Miller, Joelle
4th Duermit, Tawnia
5th Church, Lisa
6th Craig, Amber
7th Buckley, Sherry
8th Clemons, Felicia
9th Dexter, Jami
10th Stubbs, Tara
11th Bellamy, Sakinah
Figure Novice A Class
1st King, Lori
2nd Church, Lisa
3rd Duermit, Tawnia
4th Holton, Lena
5th Dexter, Jami
6th Stubbs, Tara
7th Trahan, Missy
8th Martin, Katie
9th Bellamy, Sakinah
Figure Novice B Class
1st Buckley, Sherry *Overall winner
2nd Gray, Kaye
3rd Clemons, Felicia
4th Pello, Stephanie
5th Wheeler, Marisa
6th Thompson, Teela
7th Young, Kim
Figure Open Middle Class
1st Reis, Lee *Overall winner
2nd Buckley, Sherry
3rd Clemons, Felicia
4th Gray, Kaye
5th Zediker, Jacqueline
6th Craig, Amber
7th Dexter, Jami
Figure Open Short Class
1st King, Lori
2nd Church, Lisa
3rd Holton, Lena
4th Duermit, Tawnia
5th Stubbs, Tara
6th Trahan, Missy
7th Martin, Katie
Figure Open Tall Class
1st Dykstra, Marion
2nd Miller, Joelle
3rd Pello, Stephanie
4th Thompson, Teela
5th Young, Kim
Women's Bodybuilding Age 35+
1st Nash, Tracy
Women's Bodybuilding Open
1st Nash, Tracy
2nd Fritschi, Alicia
3rd Rapp, Carrie